תיקון מחשב נייד

תיקון מחשב נייד

שירותים עבור מחשבים ניידים :

מעבדת תיקונים שלנו מציעה מגוון רחב של שירותים במחירים תחרותיים. רשימת שירותי מעבדה – מאבחון ועד החלפת רכיבים. עלות השירות, בהתאם למורכבות של התקלה. אנחנו נבצע את כל התיקונים הנדרשים, בכל סוג המורכבות.

מעבדת מחשבים שלנו מספקת שירות, אבחון, מודרניזציה ותיקון מחשבים ניידים בארץ. מרכז שירות מעבדה שלנו עובד עם מותגים ידועים של מחשבים ניידים, במלאי שלנו קיימים חלקים מקוריים וגם חלופיים להחלפה. יש לנו ניסיון רב לטיפול בתקלות במודלים שונים וחברות שונות.

מרכז התיקונים והתחזוקה שלנו מתקן מחשבים ניידים מיצרנים כמו:

DELL  Acer  Samsung  LG  MSI  Toshiba  Sony  HP  Lenovo  ASUS

חברתנו מאופיינת באיכות הגבוהה של השירותים הניתנים ובמועדי זמן סבירים לתיקון מחשבים ניידים וכל ציוד מחשבים אחר. עבור תיקון המחשב הנייד ניתנת אחריות לחלק שהוחלף.

המומחים שלנו יודעים איך להתמודד עם כל דגם נייד ויודעים איך להרכיב ולטפל בכל אחד מהמותגים. העבודה מתבצעת תוך שימוש בציוד המקצועי בלבד.

מכירת סוללות חדשות
פירמוט נייד
החלפת דיסק קשיח
תיקון לוח אם מחשב נייד
שיחזור מידע מדיסק
החלפת מסך שבור

תיקון מחשב נייח

תיקון מחשב נייח

שירותים עבור מחשבים נייחים :

גם במקרה של מחשבים נייחים קיימים מותגים וקיימים מחשבים שנאספו מכל מני חלקים לפי בחירה. מחשבים נייחים של חברות שונות שנקראים מחשבי מותג :

 HP          Lenovo          DELL          Acer

בדרך כלל למחשבי מותג קיים אחריות לפחות 3 שנים. עדיפות ראשונה לפנות לחברות האלה אם יש לכם אחריות. ואם אין לכם אחריות, פנו אלינו, ואנחנו נפתור תקלה מכל סוג, כמובן יש לנו ניסיון גם בטיפול במחשבים שולחניים האלו.

בדרך כלל כולם שוקלים האם לתקן בכלל מחשב כזה במקרה ונשרף לוח לדוגמה. תשובה היא: אם מחשב בין 5 שנים ומטה, אז שווה.

למה? כי התפתחת טכנולוגיה עיטי מאוד. ואם יש לכם מעבד בין כמה שנים, זה לא אומר שמחשב עם מעבד חדש יעבוד יותר מהר.

זה אך ורק טריק של אנשי מכירות. אין הבדל עצום בין מעבדים, אם הבדל ביניהם פחות מ 5 שנים.

כרגיל עבור תיקון המחשב הנייח ניתנת אחריות לחלק שהוחלף. המומחים שלנו יודעים איך להתמודד עם כל דגם נייח ויודעים איך להרכיב ולטפל.

החלפת ספק כח
החלפת דיסק קשיח
שיחזור מידע מדיסק
תיקון לוח אם
התקנת מערכת
מכירת חלקים חדשים

חוות דעת בגוגל

  review rating 5  לאחר ניסיונות כושלים לתיקון המחשב שלי, החלטתי לקנות מחשב חדש. ואז..הגעתי ליוסי דרך אבא שלי. המחשב תוקן ביסודיות ובמהירות😄..תודה רבה!! רבה!! רבה!!

  thumb Hila Halevy

  review rating 5  מאד אמין וממש נחמד ממליץ בחום!

  thumb ישראל יוסופוב

  review rating 5  הגעתי אל יוסי על מנת לתקן את המחשב הנייד שלי מהרושם הראשוני שנוצר הבנתי שאני עומד מול טכנאי מקצועי אדיב וישר שלא מהסס להסביר לך לפרטים את מהות התקלה ואת תהליך התיקון.זה לכשעצמו מעיד על יושר. אני רוצה להדגיש במיוחד את ביצוע תהליך התיקון שהיה מהיר ובמחיר שפוי ושווה לכל נפש..ממליץ על יוסי בחום.

  thumb Amos Halevy

  review rating 5  שירות מעולה, אדיב ומקצועי. יוסי היה זמין לכל שאלה ענה בסבלנות ומקצועיות על כל השאלות, פתר את הבעיה במחשב במהירות ובמחיר הוגן. אין ספק שאחזור אליו בכל תקלה בעתיד ואפנה את חבריי אליו. המשך כך!!

  thumb Yonatan
5/5 (1 Review)